Количка

КОЛЕДНА ШАПКА ДЕТСКА ВЕЛУРЕНО КАДИФЕ
КОЛЕДНА ШАПКА ВЕЛУРЕНО КАДИФЕКОЛЕДНА ШАПКА ДЕТСКА ВЕЛУРЕНО КАДИФЕ

КОЛЕДНА ШАПКА ДЕТСКА ВЕЛУРЕНО КАДИФЕ

3.50лв.

Каталожен номер: 103366

Коледна шапка с бял пух .
Материал: фино велурено кадифе.

Размер: детски

Обиколка: 52-53 см

Височина: 35 см

Наличност: Изчерпан

Share this product

Коледна шапка с бял пух .
Материал: фино велурено кадифе.

Размер: детски

Обиколка: 52-53 см

Височина: 35 см