Количка

ДИАДЕМА DAY OF THE DEAD С ВОАЛ

ДИАДЕМА DAY OF THE DEAD С ВОАЛ

8.00лв.

Каталожен номер: 86600

Диадема с черни и червени, сатенени рози и черен воал.

Дължина на воала: 45 см

Наличност: 14 налични

Share this product

Диадема с черни и червени, сатенени рози и черен воал.

Дължина на воала: 45 см

 

Ревюта

Be the first to review “ДИАДЕМА DAY OF THE DEAD С ВОАЛ”