Количка

РОГА ДЕМОН

РОГА ДЕМОН

10.00лв.

Каталожен номер: 23461

Големи, извити, оребрени рога.

Прикрепват се с ластици.

Материал: PVC

Наличност: 2 налични

Share this product

Големи, извити, оребрени рога.

Прикрепват се с ластици.

Материал: PVC

Ревюта

Be the first to review “РОГА ДЕМОН”